Universalus Belaidis C240 PSSS Saulės Energijos Padangų Slėgio stebėjimo Sistema Spalvotas LCD Ekranas su 4 Išorinių Jutiklių

€21.87

Pridėti prie pageidavimų

parduotuvė

Produkto aprašymas


[SAULĖS ENERGIJOS ir USB ĮKROVIMO]: 2 įkrovimo būdus, kurie užtikrina, padangų slėgio stebėjimo sistema veiks nuolat, ir neužimtų automobilių ci garette degiklio lizdą. [6 SIGNALO REŽIMAI]: greitai ištekėti, signalizacija, lėtai nutekėjimas signalizacija, aukšto slėgio aliarmas aukštos temperatūros aliarmas, jutiklio gedimas signalizacijos ir jutiklis, baterijos mažos galios signalą, užtikrina saugaus vairavimo. [ Paspauskite bet kurį mygtuką, bus sustabdyti nerimą ] [SKAITMENINIS LCD EKRANAS]: monitorius rodo realaus laiko slėgio ir temperatūros, jame gali būti įdėtas bet kur stabiliai ir jūs galite lengvai nuskaityti duomenų. [LENGVA NAUDOTI]: 4 belaidį išorinių jutiklių, lengvas montavimas ir gauti realaus laiko signalą.Slėgio ir temperatūros duomenys gali būti įjungtas (numatytasis 1.5 - 6.0 Barai / 22 - 87 Psi), su slėgio įrenginys: VSI/Baras ir temperatūros vienetas: C/F pasirenkami. [PLAČIAI NAUDOJAMI]: PSSS tinka automobilių padangų slėgio diapazonas mažiau nei 6.0 Baras, pavyzdžiui, sedanų, VISUREIGIŲ, MPV ir kt.

SVARBUS PATARIMAS: Jei vienas iš davikliai neveiks po pirmojo įdiegti, iš naujo vėl ir palaukti trumpą laiką, ji veiks tada.

Anglų Vadovas:

Nauja Versija Vadovas:

Jei jums reikia papildomos jutiklis, spustelėkite čia pirkti

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Nominalus Galingumas 000
Skaičių Plokštės 1
Sulankstomas Saulės Skydelis No
Tipas Saulės Skydelis
Medžiaga monokristalinius silicio
Dydis 10*10*10
Prekės Pavadinimas agoal
Maks. Galia 000
Lanksti Saulės Skydelis No

Panašūs produktai