ATA SecuraCode nuotolinio valdymo pakeitimas PTX4 PTX-4 rankinį siųstuvą 433.92 MHz geležinkelių kodas

€2.81

Pridėti prie pageidavimų

parduotuvė

Produkto aprašymas


ATA PTX4 garažo vartų nuotolinio valdymo 433.92 MHz

Produktų, kad jums bus gauti yra punktas, kad yra pažymėjo, kad pagal rodykles, kurios yra antrinėje rinkoje suderinamam nuotoliniam.

Suderinamumas:

CRX-1 (Imtuvas) CRX-2 (Imtuvas) GDO-2v5 (SecuraLift) GDO-2v6 (SecuraLift) GDO-2v7 (SecuraLift) GDO-4v3 (EasyRoller) GDO-4v4 (EasyRoller) GDO-4v5 (EasyRoller) GDO-4v6 (EasyRoller) GDO-6v1 (Slim-Ratai EasyRoller) GDO-6v2 (Slim-Ratai EasyRoller) GDO-7v1 (SecuraLift) GDO-8v1 (EasyRoller II) GDO-8v2 (EasyRoller II) GDO-9v1 (SecuraLift)

KAS DĖŽĖJE?

1 x Nuotolinio Suderinama 1 x Raktų žiedas 1 x Baterijos 1 x Manual/Instrukcijos

Prašome Atkreipti Dėmesį:

Nėra suderinama su PTX5 nuotolinio valdymo pultai, Prašome užtikrinti, kad jūsų originalaus nuotolinio pavaizduota ir savo transporto modelio numeris yra nurodytas, kad būtų užtikrintas suderinamumas

Kaip Programa - tai paprasta!

Į veidą kopiją originalaus nuotolinio valdymo Žingsnis:1:Aišku istoriją kodą iš popierinės kopijavimo aparatų matricos 1:Paspauskite mygtuką A ir B, nuolat, kol LED blykstė, 3 kartus 2.Atleiskite mygtuką B (toliau paspaudus mygtuką),ir paspauskite mygtuką B Lėto 3 kartus,LED blykstė 3.Išleidimo mygtukas "A",baigti kodekso patvirtinimo.Žingsnis 2,Nukopijuoti kodą iš originalo siųstuvas 1. Įdėti popierinės kopijavimo aparatų matricos panaikinti originaliu pulteliu taip arti, kaip įmanoma. 2. Paspauskite ir palaikykite mygtuką, originalių siųstuvas,tada paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką A popierinės kopijavimo aparatų matricos, kol pamatysite popierinės kopijavimo aparatų matricos LED blykstė 3. Atleiskite abu mygtukus,apdaila, kodas, kopija,kopija, kiti mygtuką pačiu būdu.3 žingsnis geležinkelių kodo nuotolinio valdymo pultą, po klonavimo, ji turi būti užprogramuota imtuvas.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Sertifikavimo CE
Medžiaga metaliniai ir PVC
Modelio Numeris ATA PTX4
Lustas suderinama ATA
Dažnis 433 MHz
vardas, pavardė 2 ATA PTX 4 garažo vartų nuotolinis valdymas
Pristatymas Nemokamas pristatymas paštu
Įtampa 12V 27A
Kilmės KN(Kilmės)
pavadinimas 1 ATA PTX-4 nuotolinio valdymo
pavadinimas 3 ATA PTX4 rankinį siųstuvą 433.92 MHz
Mygtukų 4
Prekės Pavadinimas Scimagic-RC

Panašūs produktai