HF20A HF 1.5-100W 30MHz Full Band " Trumpųjų bangų Antenos LAIDAS Antenos Kumpis Radijo

€40.80

Pridėti prie pageidavimų

parduotuvė

Produkto aprašymas


Šios antenos iš pradžių atėjo iš užsienio.Aprašymas šios antenos užsienyje: "Jis yra plačiai naudojamas kariniams, vandens conservancy" ir kitos avarinės ryšių.Antena turi gerą slėpimą ir yra lengva nustatyti.Ji nebūtinai turi būti debugged arba pakoreguoti.Jis gali dirbti 1,5-30mhz.Trumpųjų bangų visą spektrą darbų, 0-500 kilometrų be aklas sritis, veiksmingai atstumas lygiaverčiai apversta v antenos, efektyvi komunikacija per 1000 kilometrų."

Šis produktas yra ypač tinka tiems, kurie nėra idealus miesto statymo vietose, yra tokie maži, kad jie negali net būti pastatytas, ir tie, kurie negali eiti ant stogo, nes ji gali būti naudojama bet kurioje vietoje, pavyzdžiui, stogo, balkonų, langų palangės, lauko, ir t.t.Forma montavimo, gali būti horizontali, apversta v, trikampis,, rėmas,, serpantinas, lyginimo, langas kreivai ir t. t., ir ji yra nematoma erekcija.

Tai yra patogiau, kai statyti lauke.Ji yra pakankamai, rasti medžio šakos, kurių ilgis yra didesnis negu 0,5 metrų kelyje ir paramos antenos bus.Geografinė padėtis negali atsitiesti ir antenos, ir nėra jokių problemų, tiesiog leiskite antenos eiti aplink "s" tipo, taip pat įmanoma, antena gali būti įsteigtas 1 minutę! !Tai geras pagalbininkas, lauko, radijo stotys ir ypatingoje aplinkoje radijo stočių! ! !

Ši antena yra labai patogu nustatyti.Jis gali būti nustatyti vienas asmuo per 1 minutę ir antenos neturi būti debugged.Nuolatinis banga nuo 1,5 mhz iki 30mhz yra labai idealus.Nėra griežtas reikalavimas aukštis nuo žemės, kuri yra 0,5 m virš žemės.Tuo aukščiau bus darbo.Man taip pat patinka, ir naudoti jį kaip qso lauko stendas!Patogumui!

Daugelis HAM draugams pranešė, kad HF20A yra pakreiptas kampu 10 laipsnių, su rėmu tipą ir komunikacijos poveikis yra gera.Ypač atstovas yra BG7YB (Hainan Haikou) trikampio lango pasviręs į didįjį medį žemyn.Komunikacijos poveikis yra panašus į trumpųjų bangų Yagi, garsas yra stiprus ir pilnas, signalas yra uždrausti, ir signalas, audringais per 1000 kilometrų!Nepaprastas!

Antenos Parametras

1. Maksimali galia: 200W, vidutinė galia: 100W

2. Darbo dažnis: 0.5-30MHZ, SWR

3. Standartinis vibratorius: 20 metrų

4. Vibratorius medžiaga: 1-1.5 mm multi-kryptis vario pagrindinė viela

5. Nerūdijančio plieno pagrindo nagų: 2 vnt (self-į komplektą)

Faktinis Įrenginio Greitai

1. Stogo konstrukcija yra fiksuotas ilgą laiką.Tai nėra būtina naudoti žemės inkaro montuojant.Sujungti du uodega baigiasi antenos tiesiogiai su viena viela sujungti du uodega baigiasi, arba tiesiogiai sujungti du uodega baigiasi tiesiogiai.SWR Idealus, paprastas ir praktiškas. (Pagrindinis veikimo sąlyga ši antena yra, kad du galus turi būti netiesioginį arba tiesioginės linijos į darbą)

2. Faktiškai naudoti lauko sąlygomis, jei žemės inkaro nėra gero kontakto, antenos bus ne formos kilpą, ir SWR bus didelės.Galite pilti vandenį į žemę inkaro sukurti gerą grandinės už žemę mažesnę SWR.Jei žemės inkaro negali būti naudojami roko srityje, dvi uodegos baigiasi antenos gali būti prijungtas tiesiogiai ir naudojama forma "trikampis" ir " kitas variantas formų dirbti.

3. Paprastai, aukštis antenos turės įtakos jo spinduliavimo efektyvumą ir atstumą.Paprastai, antena yra šiek tiek didesnis kampas yra didesnis, radiacija bus geriau, atstumas bus toli, aklas zonoje bus didesnis, įrenginys bus mažesnis, ar kampas bus mažesnis.Radiacinės yra beveik tas pats, ryšio atstumas yra arti, ir nematymo yra mažiau.

4. Ilgio vibratorius turi mažai įtakos SWR.Teoriškai, kuo ilgiau vibratorius, tuo didesnė spinduliavimo efektyvumą. 5. Naudojant ilgalaikio ilgalaikio naudojimo, tai reikia daryti anti-rust gydymo varžtą.Jis gali būti taikomas, su sviestu, siekiant užkirsti kelią varžtą nuo rūdžių ir vandeniui (neperšlampami, viduje antenos dalis ir sužaloti)

Laivybos Sąraše

1. HF20A skirta balun: 1 (baltas mažas langelis)

2. HF20A specialiosios dalių: 1 (golden metalinis korpusas)

3. Vibratorius: 20 metrų 1 (pradėti pagrindinis vibratorius), 1,5 m * 2 (švino)

4. Instrukcija: 1 vnt.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Prekės Pavadinimas TailKuKe
Kilmės KN(Kilmės)

Panašūs produktai